Termostaty i sterowniki  Jest 7 produktów.

  • Dobowy regulator temperatury, pracujący w cyklu 24h. Pozwala na ustawienie temperatury z dużą dokładnością – do 0,2°C.Regulator AURATON 3003 posiada tryb tymczasowego obniżenia temperatury, który powoduje obniżenie temperatury o 3°C na 6 godzin, cyklicznie każdego dnia o tej samej porze.
  • Przewodowy regulator temperatury wyposażony w licznik czasu pracy urządzenia grzewczego. Podświetlany wyświetlacz umożliwia zarządzanie 7 niezależnymi modyfikowalnymi programami, przy czterech ustawialnych temperaturach – dziennej, nocnej, przeciwzamrożeniowej i urlopowej.
  • Bezprzewodowy, ultra-oszczędny regulator temperatury zbudowany w oparciu o zaawansowany mikroprocesor. Zoptymalizowany jest do pracy na jednej baterii do 20 lat, co czyni go prawdopodobnie najbardziej ekologicznym termostatem na świecie.
  • Bezprzewodowy regulator temperatury, pracujący w technologii LMS, to prosty w obsłudze regulator dobowy z funkcją cyklicznego obniżania temperatury.
  • Bezprzewodowy regulator temperatury. Unowocześniona konstrukcja ułatwia programowanie, a nowy, podświetlany wyświetlacz użytkowanie. W wyposażeniu dodatkowo licznik czasu pracy urządzenia grzewczego, 10 niezależnych programów, w tym 7 przeznaczonych do modyfikacji dla użytkownika oraz niezależny program urlopowy. Usprawniony system oszczędzania energii.
  • Sterownik STMPc pozwala na sterowanie ogrzewaniem jednej strefy grzewczej. Może on sterować od 1 do 10 promiennikami. W celu dobrania odpowiedniego sterownika prosimy wybrać z listy sterownik odpowiadający liczbie promienników którymi na sterować. Prezentujemy model sterujący 2 promiennikami w strefie grzewczej. Możemy wykonać model sterujący...
  • Wyprzedaż!
    Sterownik STMPT1 pozwala na sterowanie ogrzewaniem jednej strefy grzewczej. Produkujemy termostaty, które mogą sterować od 1 do 10 promiennikami. W przypadku, hdy występuje więcej niż 1 promiennik, prosimy o kontakt i zamówienie odpowiedniego termostatu.