AURATON 200RTH, termostat do nagrzewnicy gazowej promiennika gazowego.

Bezprzewodowy regulator temperatury, pracujący w technologii LMS, to prosty w obsłudze regulator dobowy z funkcją cyklicznego obniżania temperatury.

Więcej szczegółów

3 Sztuk

Ostatnie egzemplarze!

Stan: na magazynie

AU-004

Nowy produkt

Bezprzewodowy regulator temperatury, pracujący w technologii LMS, to prosty w obsłudze regulator dobowy z funkcją cyklicznego obniżania temperatury.

Funkcja „FrostGuard”Chroniąca przed zamarznięciem pomieszczenia. Możliwość cyklicznego obniżenia zaprogramowanej temperatury o 3°C przez okres 6 godzin. Podświetlany wyświetlacz LCD. Podświetlany wyświetlacz umożliwia nadzór pracy urządzenia nawet w słabo oświetlonych pomieszczeniach.

Wolna od zakłóceń komunikacja pomiędzy urządzeniami. Komunikacja urządzeń bezprzewodowych na częstotliwości 868MHz przy niezwykle krótkich szyfrowanych transmisjach (4 ms) Przystosowany do montażu na puszkę ?60 mm lub wolnostojący.

Praca pod obciążeniem do 16A Znikome zużycie styków przekaźnika dzięki nisko-iskrowej technologii przekaźnika mogącego pracować przy obciążeniach dochodzących do 16A. Najmniejszy na rynku termostat bezprzewodowy z dużym wyświetlaczem LCD.

Zakres temperatury pracy0 – 45°C
Zakres sterowania temperatury7 – 30°C
Histereza±0,2°C
Ilość poziomów temperatury1
Temperatura przeciwzamrożeniowaFrostGuard
Cykl pracyDobowy
Kontrola stanu pracyEkran LCD
Maksymalny prąd obciążenia~16A
Zasilanie2 bateria AAA 1,5V
Stopień ochronyIP 20 ochrona przed dostępem do części niebezpiecznych palcem ochrona przed obcymi ciałami stałymi o średnicy 12,5 mm i większej, bez ochrony przed padającymi kroplami wody

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Napisz opinię

Produkty powiązane

Podobne produkty: