Producenci

Ogrzewacze gazowe zasilane gazem ziemnym firmy Gilan.

 

Konwektory gazowe stanowią alternatywę dla tradycyjnych systemów ogrzewania oraz są idealnym rozwiązaniem do domków letniskowych biur, warsztatów, bądź altan. Posiadają wbudowany termostat, termoparę oraz regulację stopnia ogrzewania.

System rury w rurze zapewnia łatwość montażu i bezpieczeństwo użytkowania. Gaz spalany jest wewnątrz komory spalania, natomiast spaliny wydostają się na zewnątrz pomieszczenia poprzez rurę o mniejszej średnicy. Rurą zewnętrzną natomiast pobierany jest tlen niezbędny do spalania gazu. Takie rozwiązanie gwarantuje również niższą temperaturę komina.

Piecyki gazowe z odprowadzaniem spalin.

Konwektory gazowe mogą być zasilane gazem ziemnym. 

Palnik jest modulowany. Posiada stalowy wymiennik ciepła, który nazywany jest komorą spalania. Gaz spala się wewnątrz zamkniętej komorze spalania, dzięki czemu nie pobiera powietrza z wewnątrz. Odprowadzanie spalin, oraz pobieranie powietrza następuje przez podwójny komin - rura w rurze.

Ogrzewacze gazowe posiadają regulowany termostat, na którym użytkownik ustawia żądaną temperaturę. Po dojściu do zadanej temperatury piecyk automatycznie wyłącza się i świeci się tylko pilot. Termostat posiada 7 stopniową regulację

 Filmy instruktażowe

 

     
 
 

 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium