Kominki gazowe to nowatorskie urządzenia, które zyskują coraz to większą popularność. Prestiżowo dopełniają wystrój wnętrza, generując przy tym przytulny klimat. Kominki wolnostojące jak i wkłady kominkowe charakteryzuje designerski wygląd oraz to, że w porównaniu do tradycyjnych kominków nie wymagają wcześniejszych przygotowań.Kominki mogą być zasilane gazem ziemnym, samym propanem bądź propanem-butanem. Wygoda oraz bezpieczeństwo użytkowania to ogromny atut tego typu kominków grzewczych. Obsługa kominka gazowego jest bardzo prosta i intuicyjna i co ważne szybka. Kominek można włączyć tuż przed pojawieniem się gości. Kominki gazowe posiadają pilot sterujący, dzięki któremu można zdalnie regulować wielkość płomienia (moc palnika) jak i również odpalać i wygaszać kominek wolnostojący bądź wkład kominkowy. 

Kominki

Kominek gazowy Revega 5kW z wyrzutem spalin przez ścianę Kominek gazowy Revega 5kW z wyrzutem spalin przez ścianę
Producent: Piecyki Gazowe
Cena:

4 999,00 zł

Cena netto: 4 064,23 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
Kominek gazowy wolnostojący Stand Alone  75 TS Kominek gazowy wolnostojący Stand Alone 75 TS
Producent: Ortal
Cena:

8 900,00 zł

Cena netto: 7 235,77 zł

szt.
zobacz więcej
Kominek na drewno 9005 Kominek na drewno 9005
Producent: Hosseven
Cena:

3 000,00 zł

Cena netto: 2 439,02 zł

szt.
zobacz więcej
Kominek na drewno 5071 Kominek na drewno 5071
Producent: Hosseven
Cena:

5 900,00 zł

Cena netto: 4 796,75 zł

szt.
zobacz więcej
Kominek gazowy Revega 7kW z wyrzutem spalin przez ścianę Kominek gazowy Revega 7kW z wyrzutem spalin przez ścianę
Producent: Piecyki Gazowe
Cena:

6 999,00 zł

Cena netto: 5 690,24 zł

szt.
zobacz więcej
Kominek MH Series Kominek MH Series
Producent: Mira Heating
Cena:

9 900,00 zł

Cena netto: 8 048,78 zł

szt.
zobacz więcej

Niektóre urządzenia posiadają również automatyczny tryb pracy, w którym włączają i wyłączają w zależności od temperatury pomieszczenia.Po zakończonej pracy urządzenie nie wymaga zaawansowanej obsługi. W porównaniu do kominka opalanego drewnem w kominku gazowym nie ma potrzeby czyszczenia go ani usuwania popiołu. Urządzenie jest od razu gotowe do ponownego użycia. Kominki w kwestii bezpieczeństwa posiadają automatyczną kontrolę procesu spalania. W przypadku kominków bądź wkładów gazowych nie ma ryzyka wypadnięcia z paleniska płonącego drewna albo jak w przypadku biokominków rozlania się płonącego biopaliwa. Co ważne w kominkach gazowych nie ma ryzyka zapalenia się sadzy w kominie. 

 

 

Czym charakteryzuje się kominek gazowy?

Z roku na rok kominki gazowe zyskują na popularności. Stają się one pierwszym wyborem wśród kupujących, którzy chcą dopełnić wystrój pomieszczenia nowoczesnym wkładem kominkowym lub kominkiem wolnostojącym. Kominek gazowy jest również często spotykany wśród osób decydujących się na wymianę tradycyjnego kominka. Kominki gazowe i wkłady kominkowe to bardzo dobre źródło ciepła, a przy tym idealne dopełnienie wystroju wnętrza. Kominki znajdują zastosowanie w nowoczesnych, świeżo wyremontowanych pomieszczeniach jak również tych utrzymanych w tradycyjnym stylu. Aranżowanie wnętrza z kominkiem gazowym zapewnia wiele możliwości, ze względu na to, że kominek nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Można go wbudować w ścianę lub zamontować na niej. 

Kominki gazowe łączą w sobie piękno naturalnego ognia z wygodą użytkowania. Kominki wolnostojące bądź wkłady kominkowe charakteryzują się głównie naturalnym odwzorowaniem ognia, intuicyjną obsługą oraz wysokim bezpieczeństwem podczas użytkowania. Specjalna konstrukcja palnika oraz wysokiej jakości elementy paleniska wspaniale odwzorowują realistyczny wygląd płomienia. Trwałość zastosowanych materiałów pozwoli cieszyć się kominkiem gazowym przez długie lata. Wśród kominków gazowych wyróżniamy wiele modeli. Najpopularniejsze z nich to: wolnostojący, narożny, panoramiczny czy też trójstronny. Kominki gazowe i wkłady gazowe mogą być zasilane gazem ziemnym, gazem płynnym propanem lub propanem butanem.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Infolinia:

Telefon: 41 2510078

Email: sklep@piecykigazowe.com.pl

Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium