Opcje przeglądania
Producenci
Promocje
Ogrzewacz tarasowy gazowy, kominek na butle z wkładem szklanym
Ogrzewacz tarasowy gazowy, kominek na butle z wkładem szklanym
1 800,00 zł 1 399,00 zł 1 463,41 zł 1 137,40 zł
szt.

Konwektory gazowe z programowalnym termostatem. Klasa energetyczna A.

Programowalny termostat zasilany jest dwoma bateriami AAA 1,5 V. Termostat steruje elektronicznym zaworem gazowym. Zawór gazowy również jest zasilany bateriami, w tym przypadku AA 1,5 V. Piecyk posiada zasilacz w zestawie, więc gdy jest dostępne zasilanie 230 V można go podłączyć do zasilacza. Jednak konwektor może pracować równie dobrze w miejscach gdzie nie ma zasilania 230 V. Takie miejsca to domki letniskowe, działki gdzie nie ma prądu. Wtedy można grzejnik gazowy podłączyć z baterii.

Klasa energetyczna A, potwierdzona przez ERP2018.

Konwektory gazowe z programowalnym termostatem

Piecyk gazowy FEG z termostatem cyfrowym Ogrzewacz  5.8 kW konwektor Piecyk gazowy FEG z termostatem cyfrowym Ogrzewacz 5.8 kW konwektor
Producent: FEG
Cena: 1 950,00 zł (netto: 1 585,37 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość

Konwektor gazowy z odprowadzeniem spalin na zewnątrz. Klasa energetyczna A.

Palnik ceramiczny o bardzo niskiej emisji NOX i CO (tlenki azotu i tlenek węgla). Wysoka sprawność konwektora, dzięki specjalnej konstrukcji palnika i budowie wymiennika ciepła. Wymiennik ciepł to emaliowana stalowa komora spalania gazu. Składa się z dwóch części. Jest bardzo trwała i posiada wysoką sprawność. Konwektor może być zasilany z butli 11 kg,ze zbiornika LPG lub gazem ziemnym.

Odprowadzenie spalin na zewnątrz. Komora spalania w grzejniku gazowym zakończona jest wylotem spalin i wlotem powietrza. Spaliny po spaleniu wydostają się na zewnątrz przez podłączony do grzejnika komin. Komin spalinowy jest otoczony drugim kominem,którym zasysane jest powietrze do spalania. Dzięki temu nie zużywane jest powietrze z pomieszczenia. Jeszcze jedną korzyścią takiego rozwiązania jest to, że powietrze do spalania podgrzewane jest przed dostaniem się do komory spalania.

 

Termostat grzejnika gazowego z odprowadzeniem spalin

 

Termostat sterujący pracą grzejnika gazowego.

Pracą ogrzewacza gazowego steruje termostat zapewniający automatyczne utrzymanie temperatury w określonych godzinach. Posiada kilka programów, które można ustawić i zmieniać je w zależności od potrzeb. Są 4 nastawy : godzina i temperatura pobudki, wyjścia z domu, powrotu do domu i nocna. Każda może mieć różne godziny i czas trwania. Np w biurze ,gdy pracujemy w godzinach od 8 do 16, można ustawić 21 C, a po tych godzinach ustawiamy 3 nastawy na temperaturę dyżurną 12 C.W mieszkalnych lokalach można zróżnicować i zaprogramować 4 nastawy.

Zasilanie gazem piecyka gazowego z wyrzutem spalin

 

Piecyk gazowy jest zasilany gazem ziemnym,propanem, lub propanem butanem. Gaz ziemny jest bardzo tanim i ekologicznym paliwem. W porównaniu z energią elektryczną jest to o wiele tańsze rozwiązanie. Drugim gazem, którym możemy zasilić konwektor jest gaz płynny propan – butan. Można to zrobić z butli 11 lub 30 kg. Konwektor gazowy można też zasilić zasilić z baterii butli gazowych 11 lub 30 kg.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium