Nagrzewnice gazowe z odprowadzeniem spalin na zewnątrz. Nagrzewnice powietrza posiadają zamknięta komora spalania. Dmuchawy posiadają w zestawie programowalny termostat automatyczny. Służą do ogrzewania pomieszczeń zamkniętych, tj. hale, warsztaty, magazyny, garaże itp. Nagrzewnice gazowe posiadają wyrzut spalin na zewnątrz oraz pobór powietrza do spalania z zewnątrz.

Nagrzewnice

Nagrzewnica gazowa powietrza GH0618 21 kW, z odprowadzeniem spalin Nagrzewnica gazowa powietrza GH0618 21 kW, z odprowadzeniem spalin
Producent: Sarmatia
Cena:

6 700,00 zł

Cena netto: 5 447,15 zł

szt.
zobacz więcej
 Nagrzewnica powietrza gazowa z odprowadzeniem spalin 30 kW Nagrzewnica powietrza gazowa z odprowadzeniem spalin 30 kW
Producent: Sarmatia
Cena:

7 700,00 zł

Cena netto: 6 260,16 zł

szt.
zobacz więcej
 Nagrzewnica powietrza gazowa z odprowadzeniem spalin 52 kW Nagrzewnica powietrza gazowa z odprowadzeniem spalin 52 kW
Producent: Sarmatia
Cena:

9 300,00 zł

Cena netto: 7 560,98 zł

szt.
zobacz więcej
Tester szczelności gazu 55ml Tester szczelności gazu 55ml
Producent: Pulsar
Cena:

12,00 zł

Cena netto: 9,76 zł

 

Nagrzewnica gazowa, jak działa?

Nagrzewnice powietrza serii GH to nowoczesne, ekologiczne i energooszczędne urządzenie grzewcze.

Mogą być zasilana: gazem ziemnym, propanem, propanem-butanem (LPG).

Posiadają wbudowany, programowalny termostat automatyczny. Charakteryzują się wysoką sprawnością cieplną na poziomie 83%. Nagrzewnice sprawdzają się do ogrzewania: hal przemysłowych, hal produkcyjnych, hal sportowych, siłowni, pomieszczeń warsztatowych i magazynowych.

Nagrzewnica gazowa posiada wbudowany wentylator o wysokiej wydajności. Zapewnia on sprawne rozprowadzenie ciepłego powietrza w całym pomieszczeniu. Nawiew nagrzewnicy gazowej posiada jeden zautomatyzowany tryb. Niski poziom hałasu dodatkowo poprawia komfort pracy. Dzięki czemu nagrzewnica gazowa znajduje również zastosowanie w świątyniach.

Zawór gazowy i sterowanie zaworem i systemem bezpieczeństwa renomowanej włoskiej firmy SIT. Wymiennik ciepła wykonany jest z rur stalowych pokrytych aluminium. Zapobiega to przepaleniu się rur wymiennika, co znacząco przedłuża żywotność.  Nagrzewnica posiada możliwość montażu ściennego. Wpływa to korzystnie, nie ograniczając przestrzeni.

Nagrzewnica jako klimatyzator elektryczny.

Nagrzewnica działa adekwatnie jak klimatyzatory z funkcją grzania. W okresie letnim, gdy temperatura na zewnątrz jest wysoka, nagrzewnica jest w stanie działać jak klimatyzator ścienny. Wykorzystując wentylator nadmuchowy, jest w stanie delikatnie schłodzić pomieszczenie. Jest to ogromny atut urządzenia, który nie zawsze posiadają inne nagrzewnice. Mowa tu o nagrzewnicach nadmuchowych do hal, wodnych, olejowych czy elektrycznych.

 

Produkowane przez nas nagrzewnice dorównują popularnym marką tj. nagrzewnice volcno, master czy innym nagrzewnicą spalinowym, elektrycznym bądź przemysłowym.

Nagrzewnice gazowe GH spełniają najwyższe standardy jakości i posiadają certyfikat CE.

 

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Infolinia:

Telefon: 41 2510078

Email: sklep@piecykigazowe.com.pl

Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium