Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Konwektory gazowe z wyrzutem spalin do góry to świetny wybór jeśli zależy nam na wydajności w dostarczaniu ciepła. Innowacyjność możliwości spalania i wymiany ciepła zapewnia bardzo efektywne ogrzewanie, co redukuje koszty rachunków za energię. Satysfakcję zapewnia sprawne rozgrzanie pomieszczenia, cicha praca nie zakłócająca spokoju oraz bezpieczeństwo, o które dbają zaawansowane systemy ochrony. Konwektory z wyrzutem spalin do góry są urządzeniami ekologicznymi, spełniającymi restrykcyjne normy emisji spalin. Każdy z przedstawionych aspektów czyni konwektory gazowe z wyrzutem spalin do góry absolutnie najlepszym wyborem dla efektywnego, wygodnego, ekonomicznego, ekologicznego ogrzewania domu.

Piecyki gazowe z wyrzutem spalin do góry

Ogrzewacz gazowy La Piramide 6,86 kW  N13T Piecyk na butle  (1) Ogrzewacz gazowy La Piramide 6,86 kW N13T Piecyk na butle (1)
Producent: La Piramide
Cena:

1 650,00 zł

Cena netto: 1 341,46 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
Ogrzewacz gazowy 12 kW HBS Piecyk na butle Ogrzewacz gazowy 12 kW HBS Piecyk na butle
Producent: Hosseven
Cena:

2 170,00 zł

Cena netto: 1 764,23 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
Ogrzewacz gazowy La Piramide 4 kW  Piecyk na butle Ogrzewacz gazowy La Piramide 4 kW Piecyk na butle
Producent: La Piramide
Cena:

1 450,00 zł

Cena netto: 1 178,86 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
Ogrzewacz gazowy 9 kW HBS Piecyk na butle Ogrzewacz gazowy 9 kW HBS Piecyk na butle
Producent: Hosseven
Cena:

1 855,00 zł

Cena netto: 1 508,13 zł

szt.
zobacz więcej

Co to jest konwektor gazowy?

Konwektory gazowe to nowoczesne, bezpieczne i ekonomiczne urządzenia grzewcze stanowiące alternatywę dla tradycyjnych systemów ogrzewania. Są idealnym rozwiązaniem do domków letniskowychaltan bądź magazynów. Mogą być zasilane gazem ziemnym, propanem, lub propanem butanem. Posiadają zamkniętą komorę spalania. Zadaniem komory jest pobieranie powietrza z zewnątrz, a następnie wyrzut spalin przez ścianę na zewnątrz (system „rura w rurze”). Ogrzewacz gazowy posiada termostat, na którym użytkownik ustawia żądaną temperaturę. Po dojściu do zadanej temperatury piecyk automatycznie wyłącza się i świeci się tylko pilot. Termostat ogrzewacza gazowego posiada 7-stopniową regulację. Zapalnik jest elektroniczny na 2 baterie. Wiele ogrzewaczy gazowych na butlę lub na gaz ziemny wyposażonych jest w wentylator. Zapewnia on szybkie nagrzanie pomieszczenia. Wykorzystanie ogrzewaczy gazowych w swoim domu lub obiekcie wiąże się przede wszystkim z niskimi kosztami instalacji całego systemu w budynku.

Konwektor gazowy - ekonomiczne rozwiązanie.

Piecyk gazowy jest rozwiązaniem pozwalającym na znaczną oszczędność w obiekcie. W porównaniu z budową kotłowni i innych elementów związanych z C.O. cena konwektora gazowego wypada doskonale. Piecyki gazowe są podobnie jak łazienkowe wygodne w użytkowaniu, ponieważ ich pracą steruje niezawodna automatyka. Wystarczy wyznaczyć pożądaną we wnętrzu temperaturę, a system doprowadzi do jej uzyskania i utrzymania. Każde z urządzeń funkcjonuje niezależnie od pozostałych elementów systemu. Pozwala to w razie potrzeby na wyłączenie pojedynczego piecyka gazowego. Jeżeli chodzi o montaż proponowanych przez nas urządzeń, jest on niezwykle prosty i nie zajmuje wiele czasu.

Oferowane przez nas konwektory gazowe spełniają najwyższe standardy jakości i posiadają certyfikat CE.

 

 Filmy instruktażowe

 

      
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Infolinia:

Telefon: 41 2510078

Email: sklep@piecykigazowe.com.pl

Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium