Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Piecyki gazowe z żeliwną komorą spalania.

Konwektory gazowe z żeliwną komorą spalania posiadają kilka ważnych zalet. Najważniejszą z nich jest to, że przy nagrzewania i chłodzeniu komory spalania nie wydają żadnych trzasków w przeciwieństwie do stalowych komór spalania. Żeliwo jest poza tym bardzo trwałe i długo trzyma ciepło otrzymane ze spalania gazu. Wadą jest wyższa waga w stosunku do ogrzewaczy stalowych i wyższa cena. 

Mogą być zasilane gazem z butli LPG jak i gazem ziemnym. 

Piecyki gazowe z żeliwną komorą spalania

Piecyk gazowy z odprowadzeniem spalin 3kW  HDU-3DK Żeliwna komora Piecyk gazowy z odprowadzeniem spalin 3kW HDU-3DK Żeliwna komora
Producent: Hosseven
Cena:

1 800,00 zł

Cena netto: 1 463,41 zł

szt.
zobacz więcej
Piecyk gazowy z żeliwną komorą 5kW DK5 konwektor ogrzewacz Piecyk gazowy z żeliwną komorą 5kW DK5 konwektor ogrzewacz
Producent: Hosseven
Cena:

1 900,00 zł

Cena netto: 1 544,72 zł

szt.
zobacz więcej

Szczególnie nadają się do pomieszczeń w których wymagana jest cisza, np komuś może przeszkadzać w czasie snu stukanie konwektora gazowego ze stalową komorą spalania. Komory stalowe podczas nagrzewania i chłodzenia wydają odgłos stukania. Jest to odgłos rozciągania i ściskania stali.

Ogrzewacze gazowe z żeliwną komorą gazową w naszej ofercie występują w 4 wersjach. 3 kW to model z wentylatorem i bez wentylatora. 5 kW jest w identycznej konfiguracji z wentylatorem i bez wentylatora. Zastosowanie wentylatora jest przydatne w przypadku ogrzewania tzw okazjonalnego, aby szybciej rozprowadzić ciepło w pomieszczeniu. W przypadku ogrzewania pomieszczeń w których utrzymujemy stałą temperaturę, nie ma to większego znaczenia.

Poniżej zdjęcie piecyka gazowego 3 kW z żeliwną komorą spalania.

piecyk gazowy żeliwny z wylotem spalin

Ogrzewacz z żeliwną komorą spalania i wentylatorem

ogrzewacz gazowy żeliwny z wylotem spalin

Piecyki gazowe posiadają wbudowany termostat mechaniczny. Dodatkowo można domontować system KonvekPro i termostat elektroniczny dający możliwość sterowania w określonych godzinach dnia. 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Infolinia:

Telefon: 41 2510078

Email: sklep@piecykigazowe.com.pl

Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium