Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Gazowy promiennik do naprawy asfaltu to nowoczesne, wydajne i tanie rozwiązanie nie tylko dla wyspecjalizowanych firm remontujących drogi – również (dzięki niewielkim rozmiarom i łatwości obsługi) dla odbiorców indywidualnych, pragnących zrekonstruować nawet niewielkie ubytki nawierzchni. Promienniki do naprawy asfaltu to urządzenie z dużym potencjałem, które są proste i wygodne w użytkowaniu. Podgrzewacze AGRH składają się z podwozia pozwalającego na swobodne przemieszczanie maszyny oraz palnika gazowego emitującego podczerwień. Promienniki, dzięki kompaktowym wymiarom i optymalnej wadze nie sprawiają problemu w przetransportowaniu oraz mogą być użytkowane przez jedną osobę. Gazowy promiennik do naprawy asfaltu świetnie sprawdza się w usuwaniu płyt vinyloazbestowych. Szczególnie urządzenie AGRH-6 sprawdza się w tego typu operacjach na płytach vinyloazbestowych. Promiennik do naprawy asfaltu znajduje zastosowanie w wielu remontach drogowych. Świetnie sprawdza się w m.in. wykonywaniu drobnych remontów nawierzchni dróg, zatoczek, podjazdów, placów, chodników.

Promienniki gazowe do naprawy asfaltu AGRH

Promiennik, podgrzewacz do naprawy asfaltu AGRH-6 Promiennik, podgrzewacz do naprawy asfaltu AGRH-6
Producent: Sun Beam
Cena:

8 500,00 zł

Cena netto: 6 910,57 zł

szt.
zobacz więcej
Promiennik gazowy, podgrzewacz do naprawy asfaltu Promiennik gazowy, podgrzewacz do naprawy asfaltu
Producent: Sun Beam
Cena:

10 980,00 zł

Cena netto: 8 926,83 zł

szt.
zobacz więcej
Gas heater, heater for asphalt repair Gas heater, heater for asphalt repair
Producent: Sun Beam
Cena:

17 712,00 zł

Cena netto: 14 400,00 zł

szt.
zobacz więcej

Promiennik do naprawy asfaltu może pracować przy niskich temperaturach powietrza, znajduje więc zastosowanie w bieżących naprawach dróg, zarówno w okresie letnim, jak i zimowym. Urządzenia mogą być łączone w zespoły pozwalające na jednoczesną pracę na większej powierzchni. Wykorzystując działanie promieniowania podczerwonego, urządzenie ogrzewa nawierzchnię do odpowiedniej temperatury, dzięki temu nie ma potrzeby wykorzystywania dodatkowych narzędzi takich jak piła do cięcia asfaltu, młot pneumatyczny itp. Temperaturę pracy można swobodnie regulować w przedziale temperatur od 100° do 340°. Dzięki wbudowanemu termostatowi. Za pomocą promiennika można również suszyć nawierzchnię przed wykonaniem prac wymagających suchego asfaltu. AGRH może być wykorzystywany przy montażu termoplastycznego oznakowania poziomego. Promiennik do naprawy asfaltu jest urządzeniem samowystarczalnym, dostosowanym do zasilania gazem propan-butan lub propan z butli 11kg. Nie wymaga dodatkowych źródeł zasilania.

promiennik-gazowy-do-naprawy-asfaltu

Zalety promiennika gazowego do asfaltu AGRH to: szybkość w wykonywaniu napraw, możliwość naprawy tylko miejsca uszkodzenia, do zapłonu służy zapalnik piezoelektryczny, brak konieczności używania dodatkowych narzędzi; ,,łata” zostaje wprasowana w nawierzchnię i tworzy jeden monolit, nie ma konieczności zamykania pasa ruchu drogowego na długi okres.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Infolinia:

Telefon: 41 2510078

Email: sklep@piecykigazowe.com.pl

Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium