Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Gazowy promiennik do naprawy asfaltu, osuszania powierzchni to nowoczesne, wydajne rozwiązanie nie tylko dla wyspecjalizowanych firm remontujących drogi – również (dzięki niewielkim rozmiarom i łatwości obsługi) dla zastosowania w przemyśle do suszenia powierzchni. Dzięki podgrzewaniu asfaltu można zrekonstruować nawet niewielkie ubytki nawierzchni. Promienniki do naprawy asfaltu to urządzenie z dużym potencjałem, które są proste i wygodne w użytkowaniu. Podgrzewacze AGRH składają się z podwozia pozwalającego na swobodne przemieszczanie maszyny oraz palnika gazowego emitującego podczerwień. Promienniki, dzięki kompaktowym wymiarom i optymalnej wadze nie sprawiają problemu w przetransportowaniu oraz mogą być użytkowane przez jedną osobę. Gazowy promiennik do naprawy asfaltu świetnie sprawdza się w usuwaniu płyt vinyloazbestowych. Szczególnie urządzenie AGRH-6 sprawdza się w tego typu operacjach na płytach vinyloazbestowych. Promiennik do naprawy asfaltu znajduje zastosowanie w wielu remontach drogowych. Świetnie sprawdza się w m.in. wykonywaniu drobnych remontów nawierzchni dróg, zatoczek, podjazdów, placów, chodników.

Promienniki gazowe premiks do suszenia i naprawy asfaltu PGRH

Promiennik gazowy, podgrzewacz do naprawy asfaltu Promiennik gazowy, podgrzewacz do naprawy asfaltu
Producent: Sun Beam
Cena:

10 980,00 zł

Cena netto: 8 926,83 zł

szt.
zobacz więcej

promiennik-gazowy-do-naprawy-asfaltu

Promiennik gazowy z palnikiem premiksowym posiada wiele zastosowań. Premix gas radiant heater.

Naprawa asfaltu , promiennik PGRH może pracować przy niskich temperaturach powietrza, znajduje więc zastosowanie w bieżących naprawach dróg, zarówno w okresie letnim, jak i zimowym. Wykorzystując działanie promieniowania podczerwonego, urządzenie ogrzewa nawierzchnię do odpowiedniej temperatury, dzięki temu nie ma potrzeby wykorzystywania dodatkowych narzędzi takich jak piła do cięcia asfaltu, młot pneumatyczny itp. Temperaturę pracy można swobodnie regulować dzięki płynnej regulacji (potencjometr). Maksymalna temperatura powierzchni promiennika PGRH wynosi 900 C. W związku z tym bardzo szybko podnosi temperaturę na powierzchni suszonego materiału. Moc palnika jest regulowana od 15 do 100% mocy.

Usuwanie starych płytek azbestowych. Prawo budowlane w USA zakazuje usuwanie płytek zawierających azbest za pomocą kucia, ze względu na możliwość powstawania kurzu. Dopuszczone jest usuwanie płytek tylko za pomocą ich nagrzewania. Dzięki nagrzaniu płytek azbestowych klej trzymający płytki rozpuszcza się i są one łatwe do usunięcia.

Suszenie. Za pomocą promiennika można również suszyć różne produkty w procesach technologicznych. Można suszyć powierzchnię drogi przed położeniem nawierzchni przed wykonaniem prac wymagających suchej powierzchni. PGRH może być wykorzystywany przy montażu termoplastycznego oznakowania poziomego na drogach, chodnikach. Suszenie powierzchni chodników pomocne jest przy mocowaniu powierzchni antypoślizgowych na podejściach, podjazdach w miejscach użyteczności publicznej.

Malowanie proszkowe. Promiennik gazowy premiksowy może być konstruowany w różnych konfiguracjach. Można go zastosować do wygrzewania elementów metalowych przed malowaniem proszkowym.

Nagrzewanie. Promiennik gazowy może służyć do podgrzewania powierzchni różnych materiałów, takich jak: nagrzewanie dużych elementów stalowych przed ich umalowaniem.

Rozmrażanie. Powierzchnia grzewcza promiennika PGRH pomaga w bardzo szybkim rozmrożeniu, np. wagonów kolejowych i innych wielkokubaturowych ładunków.

Promiennik do naprawy asfaltu jest urządzeniem zasilanym gazem propan-butan lub propan z butli 11kg lub 30 kg. Wentylator palnika systemu premiks, ma moc 40 Wat, dzięki czemu zastosowaliśmy inwerter do zmiany napięcia stałego 12 V na napięcie zmienne 230 V i zasilany jest ze zwykłego akumulatora samochodowego.

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Infolinia:

Telefon: 41 2510078

Email: sklep@piecykigazowe.com.pl

Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium